Новые тур. обьекты

«АКВАТИКА», база отдыха

Украина, Запорожская обл., Акимовский р-н, пгт. Кирилловка, ул. Коса Пересыпь, 42/1

«ДОБРОДІЙ», готель

Україна, м. Вінниця, вул. Амосова, 7а

«RIVOLI CITY CLUB», готельно-ресторанний комплекс

Україна, Чернівецька обл., м. Чернівці, Глибоцький р-н, с. Чагор, вул. Незалежності, 2

Поиск по сайту
Главная О проекте, контакты Карта сайта
  /     /   «УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО», етнографічний комплекс

«УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО», етнографічний комплекс

Україна, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Бузова (поворот на с. Миколаївка), вул. Димитрівська, 1
Тел.: (099) 500-900-8, (099) 333-07-70
info@etno-selo.com.ua
www.etno-selo.com.ua

ЕТНОГРАФІЧНИЙ КОМЛЕКС «УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО»

Мета нашого комплексу – відродження любові та поваги до української культури, історії, побуту, архітектури, духовного коріння, пізнання традицій. Етнографічний комплекс «Українське село» створено для того, щоб кожен наш гість побачив красу та велич української землі.

Віртуальна екскурсія етнографічним комплексом

«Українське село» знаходиться всього за 20 хвилин їзди від Києва і складається з музею, готелів, колиби, навчального центру та ін.

МУЗЕЙ

Музей автентичних хат під відкритим небом знайомить з архітектурою та побутом Полісся, Поділля, Слобожанщини, середньої Наддніпрянщини, Карпатами та ін. Проводяться екскурсії для дітей та дорослих.

КОЛИБА «ПОЇХАЛИ»

У нашій колибі «Поїхали» можна смачно попоїсти страви української кухні. Також пропонуємо організацію урочистих заходів. У нас можна добре відгуляти весілля, день народження, хрестини або інше свято.
Колиба має 2 зали, кожен з яких вміщує 40 осіб. Літня тераса на 100 осіб і 14 літніх столиків-альтанок, кожен розрахований на 4-6 осіб.

Час роботи колиби: вихідні та святкові дні - з 10:00 до 22:00; будні – з 10:00 до 20:00. Бронювання столиків та замовлення банкету – за номером телефону (099) 600-8-500.

ЕТНО-ГОТЕЛЬ

Етно-готель складається з 5-ти автентичних хат, щоб гості мали можливість відчути справжню атмосферу українського села і нашої гостинності. Кожна хата – двокімнатний 4-місний номер, де є всі зручності нашого часу (супутникове ТВ, ортопедичний матрац, опалення, санвузол з гарячою водою, кондиціонер). І, разом з тим, для відтворення історичної атмосфери – предмети старовини: ікони, лави, справжня піч, народні рушники, кераміка.

СУЧАСНИЙ ГОТЕЛЬ

Кімнати сучасного готелю обладнані з любов’ю і турботою до гостей. У кожному номері – меблі з натуральних матеріалів, ліжка з ортопедичними матрацами, супутникове телебачення, кондиціонер, санвузол – максимальні зручності. В номерах все охайно, чисто, тихо й затишно. Номери розраховані на дві, три та чотири особи. Бронювання – за номером (099) 333-0770.

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР

На території комплексу є навчальний центр – для проведення будь-яких заходів, в тому числі святкових та ділових. До послуг гостей 4 конференц-зали, що вміщують від 15 до 50 осіб, обладнані усім необхідним обладнанням: зручні стільці та столи, фліпчарт, плазма 50" діагоналі, екрани, мультимедійні проектори, кондиціонери Wi-Fi. Загалом у навчальному центрі можуть розміститися одночасно до 110 осіб. Пропонуємо для груп кава-брейки та комплексне харчування.

Також до послуг гостей банкетна зала на 120 місць, мангальні комплекси, етно-павільйони для святкування гучного свята, а також парк з дитячими й спортивними майданчиками та озером.
Запрошуємо забронювати зали для проведення семінарів, тренінгів або інших заходів.

ЕТНОГРАФІЧНИЙ КОМЛЕКС
«УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО»
Україна, Київська обл., Києво-Святошинський р-н,
с. Бузова, (поворот на с. Миколаївка),
вул. Димитрівська, 1
Тел.: +38 (099) 500-900-8 (тел. музею),
+38 (099) 333-07-70 (тел. адміністратора)
info@etno-selo.com.ua
сайт