Новые тур. обьекты

«OLD SCHOOL VILLA»

Украина, Киевская обл., Бориспольский р-н, с. Гнедин, ул. Центральная, 43

«IMPULSE», beauty spa center

04210, Украина, г. Киев, Оболонская Набережная, 17

«SHAMBALA WELLNESS CLUB»

Україна, Київська обл., Броварський р-н, с. Рожни, вул. Свободи, 67

Поиск по сайту
Главная О проекте, контакты Карта сайта
  /     /   «ГОСТИННА САДИБА СІМ’Ї МИХАЙЛА ПОЛИЧКА», дім вина

«ГОСТИННА САДИБА СІМ’Ї МИХАЙЛА ПОЛИЧКА», дім вина

Україна, Закарпатська обл., м. Виноградів, вул. Копанська, 250-А
Моб.: +38 (050) 925-59-80, +38 (050) 906-80-51 (вайбер), +38 (067) 936-40-66
bydunok_vuna@ukr.net
budinok-vina.com/budinok-vina/index.html

БУДИНОК ВИНА
«ГОСТИННА САДИБА СІМЇ МИХАЙЛА ПОЛИЧКА»

Будинок вина «Гостинна садиба сім’ї Михайла Поличка» розміщений на околиці м. Виноградів Закарпатської області на південно-західному схилі Чорної гори, лісовий масив якої є державним заповідником, а на низьких схилах ростуть сади і виноградники.

За 100 м від будинку проходить автотраса державного значення Хуст-Берегово. На відстані 1 км знаходиться багатопрофільний санаторій «Теплиця» з термальними водами.

Будинок вина пропонує для дегустації вина. Виноград, з якого виготовлені напої, вирощений на виноградниках південної частини Шаланківської гори Виноградівського району. Географічно місцина знаходиться на рівні гори Токай в Угорщині.

Презентаційною картою будинку вина є ординарне сухе вино «Каберне Совіньйон». Виноградник цього сорту має вік більше 50-ти років, кущі – з великим запасом твердої деревини, тому вино має великий  вміст танінів, антиоксидантів, мікроелементів та цукру. Виготовлене вино за червоною технологією настоювання, має тонкий пастельний аромат, терпке, з хорошою властивістю до старіння.

Винолікування призначається при хворобах крові, післяопераційних втручань, для попередження інфарктів міокарду та інсультів.

Презентаційною картою будинку вина є ординарне сухе вино «Каберне Совіньйон». Виноградник цього сорту має вік більше 50-ти років, кущі – з великим запасом твердої деревини, тому вино має великий  вміст танінів, антиоксидантів, мікроелементів та цукру. Виготовлене вино за червоною технологією настоювання, має тонкий пастельний аромат, терпке, з хорошою властивістю до старіння.

«Леанка Королівська (Фетяска)» – сухе біле вино з легким мускатним і фруктовим ароматом. У винолікуванні приймається при нервових стресах, цукровому  діабеті, хворобах кишківника.

«Ароматний трамінер». З нього виготовляється вино з ароматами троянди, мускатного горіха, екзотичних плодів зі зниженим рівнем кислотності. Після бродіння виноградного соку цього сорту «насухо» отримуємо марочне вино «Променисте». При спиртуванні свіжого виноградного соку харчовим спиртом отримуємо марочне десертне вино «Троянда Закарпаття».

«Рислінг Рейнський». З цього сорту отримуємо біле сухе вино з тонким елегантним ароматом і присмаком лимона. З винограду сорту «Шардоне» виготовляється біле сухе вино з сильним ароматом свіжого сливового масла, фундука, піджареного хліба. Визріле у дубових бочках, воно добре зберігається і старіє.

З винограду сорту «Мерло» виготовляється червоне вино з фруктовим смаком та ароматом, в якому домінують нотки чорної смородини і слив. З сорту «Лідія» виготовляється сухе і напівсолодке рожеве вино з яскравим ароматом свіжої полуниці.

У невеликих кількостях на виноградниках вирощується також «Голубок», «Одеський чорний», «Сапераві», «Піно-нуар», «Оппорто», «40-років жовтню», «Кадорка». З соку цих сортів у певній пропозиції купажу за рецептом господаря «Будинку вина» виготовляється сухе вино «Чорний доктор».

На земельній ділянці «Будинку вина» закладено і плодоносить колекційний виноградник, в якому з цілого світу зібрано понад 250 сортів винограду столового і технічного призначення.
Виготовлення вин відбувається у підвалі, розміщеному у «Будинку вина». Температура підтримується на рівні 14-16 °C цілий рік. В підвалі можна ознайомитися з технологією визрівання та зберігання вина.

На 1-му поверсі облаштовано дегустаційний зал, де під час дегустації горить камін та оживає історія виноградарства і виноробства під веселим оком бога виноробства Бахуса. До залу прилягає оповита багатьма сортами винограду крита тераса, де у прохолоді тіні виноградного куща можна тримати в руках келих вина, куштувати свіжий виноград і думати про Вічне.

У період цвітіння акації і липи навкруги відчувається густе й ароматне повітря, навколо співають птахи, прогулюються і перекликаються фазани. Перед заходом сонця з ліска, який знаходиться поруч, чути  клич самця козулі.

У повному обсязі пропонуються продукти бджолярства з пасік, розміщених на Чорній горі.
Гості мають вільний доступ у сад і виноградник. З липня по грудень на виноградинках постійно дозріває столовий виноград, в т.ч. і лікувальний – Агат донський.

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

Із врахуванням магнітної місцини Чорної гори, на схилі якої стоїть «Будинок вина», у садибі облаштовано окремі комфортабельні номери для проживання, з оглядовими баштами на схід та захід сонця. Вони чудово підходять для медитації як «жайворонкам», так і «совам».

Категорії номерів:

  • «Люкс»;
  • «Півлюкс»;
  • «Стандарт».

До послуг гостей велика кухня, сад, виноградники і живе свіже натуральне вино з підвалу, яке нагороджене призовими медалями різних конкурсів. Садиба гарантує комфортне проживання та повноцінне харчування. До послуг гостей традиційна закарпатська та угорська кухня.

Облаштовано місце для стоянки автотранспорту. Гарантована цілодобова медична допомога. Комплекс працює цілодобово.

ДОЗВІЛЛЯ

«Гостинна садиба сім’ї Михайла Поличка» пропонує своїм гостям різноманітні атракції:
• екскурсійне обслуговування
• спуски на катамаранах по річці Тисі (омиває Чорну гору з північної сторони)
• риболовля
• полювання і т.п.

Будинок вина
«Гостинна садиба сім’ї Михайла Поличка» -
на шляху справжніх гурманів!
Приємного Вам відпочинку!

БУДИНОК ВИНА «ГОСТИННА САДИБА
СІМ’Ї МИХАЙЛА ПОЛИЧКА»
Україна, Закарпатська обл., м. Виноградів,
вул. Копанська, 250-А
Моб.: +38 (050) 925-59-80,
+38 (050) 906-80-51 (вайбер),
+38 (067) 936-40-66
bydunok_vuna@ukr.net
http://budinok-vina.com/budinok-vina/index.html