Новые тур. обьекты

«OLD SCHOOL VILLA»

Украина, Киевская обл., Бориспольский р-н, с. Гнедин, ул. Центральная, 43

«IMPULSE», beauty spa center

04210, Украина, г. Киев, Оболонская Набережная, 17

«SHAMBALA WELLNESS CLUB»

Україна, Київська обл., Броварський р-н, с. Рожни, вул. Свободи, 67

Поиск по сайту
Главная О проекте, контакты Карта сайта
  /     /   «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ», музейный комплекс культуры и искусства

«МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ», музейный комплекс культуры и искусства

01010, Украина, г. Киев, ул. Ивана Мазепы, 28-30 (ст. м. "Арсенальная")
Тел./факс: (044) 288-52-25
info@artarsenal.in.ua
www.artarsenal.in.ua

КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ТА МУЗЕЙНИЙ КОМПЛЕКС «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ»

МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ
МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ
МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ
МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ

Мистецький арсенал – це проект ініційований Президентом України Віктором Ющенком з метою створення культурно-мистецького та музейного Комплексу європейського рівня. Ідея створення мистецького арсеналу виникла на межі тисячоліть і має на меті заявити про Україну як націю, що володіє потужним культурним капіталом.
Інтеграція культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» в існуючу унікальну територію в історичному центрі столиці України, а саме, розташування поруч з комплексом споруд Києво-Печерської Лаври, Києво-Печерської фортеці, Парком Вічної Слави та Меморіальним комплексом жертвам Голодомору дозволить стати цій території культурно-мистецькою цитаделлю Києва, і, відповідно, укріпить позицію міста як одного з основних культурних центрів регіону Центрально-Східної Європи.
Комплекс виконуватиме дві важливі функції, що досі не були поєднані в жодному культурно-мистецькому проекті України: концентруватиме культурно-мистецькі цінності та генеруватиме інноваційні процеси в українській культурі.
«Мистецький арсенал» має стати не просто ще одним музеєм. Це має бути найкращий музейний комплекс, щонайменше, у Східній Європі, який разом із Лаврою та сусідніми музеями створить нове культурне обличчя Києва.

ХУДОЖНЯ ГАЛЕРЕЯ «МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ»
30 березня 2007 року вернісажем Юрія Соловія відбулось урочисте відкриття Художньої галереї комплексу «Мистецький арсенал». Завданням галереї є вивчення культурних процесів та мистецького середовища, впровадження новітніх тенденцій в побудову майбутніх експозицій та інституцій сучасного мистецтва у складі Музейного комплексу; популяризація діяльності «Мистецького арсеналу» в період його реконструкції, ревізія сучасного українського мистецтва з метою виявлення найкращих взірців, що увійдуть до колекції сучасного українського арту, сформованою галереєю. Для здійснення поставленої мети, галерея «Мистецького арсеналу» проводить виставкову та освітню діяльність.
За період своєї діяльності галереєю було реалізовано шість проектів: персональна виставка Юрія Соловія, проект Лади Наконечної «Fashion Ukraine», презентація колекції Центру сучасного мистецтва «Замок Уяздовски» у Варшаві, персональна виставка Галини Григор’євої «Тиша», проект Володимира Кузнєцова «Метелики» та проект Лесі Хоменко «Моржі».

ВИСТАВКА «З ГЛИБИН…»
23 серпня 2009 року на передодні святкування Дня незалежності України в Мистецькому арсеналі було відкрито виставку «DE PROFUNDIS», в перекладі (З глибин...). На виставці, що працюватиме до 27 вересня 2009 року, представлені скульптура, відеоарт, музика та звукоінсталяції.
Тематика виставки:
- Трипільська пластика (IV – III тис. до н.е).
- Прадавня скульптура (ІІ тис. до н.е. – поч. н.е.).
- Народна дерев’яна скульптура (XVII – XIX ст.).
- Барокова скульптура (XVII – XVIII ст.).
- Олександр Архипенко : класичний авангард (XX ст.).
- Сучасна скульптура (XXI ст.).
- Мистецький Арсенал: минуле та сьогодення.
- Віртуальний мультимедійний аудіо – концерт «Хорової симфонії».
Виставка працює: щодня з 10.00 до 19.00 (вхід до 18:00). Вихідний – вівторок.

Культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал»
01010, Україна, м. Київ, вул. Івана Мазепи, 28-30 (ст. м. "Арсенальна")
Тел./факс: (044) 288-52-25
info@artarsenal.in.ua
www.artarsenal.in.ua

Графік роботи:
щодня з 10.00 до 19.00. Понеділок – вихідний.

Вхід – 30 грн. (залежно від експозицій)


Информация по состоянию на 17.02.2010